životopis o Lindsay Lohan

20. ledna 2008 v 14:49 | saba

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan se narodila 2.července 1986 v New Yorku Michaelovi a Dině Lohanovým. Byla jejich prvorozené dítě , ale ne na dlouho. Zanedlouho přišli na svět také její sourozenci Michael Jr, kterému se říkalo Mike, Aliana přezdívaná Ali a jako třetí Cody.
Její zelené oči a zrzavé vlasy uchvátily mnoho modelingových agentur a díky nim se objevila i v reklamě s Billem Cosbym.
V roce 1998 získala roli ve filmu Past na rodiče produkovaném společností Walta Disneye, kde si zahrála dvojčata Hallie Parkerovou a Annie Jamesovou ( více o filmu v rubrice filmy ). Díky tomuto filmu ukázala Lindsay celému světu, že nemá jen hezkou tvářičku, ale také talent.
Od tohoto velkého zlomu v jejím životě , kdy se ji kariéra rozjížděla proudem , si zahrála ještě v mnoha dalších filmech a nejen vedlejší role. Následovaly filmy jako Protivný sprostý holky, Můj auťák brouk,apod.
Lindsay se nebojí ukázat svůj talent, úsměv a šarm celému světu, možná proto je v herectví příliš dobrá.
Není jen herečka,ale dala se i na hudební dráhu. Vydala už dvě alba, ovšem první album bylo o něco úspěšnější. První týden se prodalo hned 260 000 kusů.
Mnoha lidem se může zdát, že tato dívka prožívá jeden splněný sen za druhým, ale je to stále jen člověk jako každý jiný a i ona má své problémy. Její rodiče Michael a Dina se rozvedli , bojovali o své čtyři děti a celá rodina se dá se říci rozpadla. Lindsay se snažila proti tomu bojovat , a tak první singl na jejím druhém albu je vzkaz dcery svému otci. Popisuje zde , jaké měla trápení se svým otcem.
Dalším jejím problémem je zdraví. Na to jak je mladá, pracuje velmi těžce a už dvakrát musela být hospitalizována. Dále měla Lindsay problémy s tím , že je moc tlustá , a tak velmi zhubla. Toto se táhlo až do roku 2005, kdy už pochopila, že to takto dále nejde, a že nejlepším rozhodnutím asi bude, když bude žít zdravě, aby si ještě více neublížila.
Téměř každá dívka by si přála být na jejím místě. Kdo by si nepřál vlastnit Mercedes Benz, mít takové oblečení, jaké má na sobě právě Lindsay, apod.
Lindsay má dva domy. Jeden se nachází přímo v Los Angeles v Californii a druhý v Long Island ve státě New York, takže musí dojíždět kolikrát několik mil, aby dojela na natáčení , za svými přáteli nebo rodinou.
Jejími dalšími filmy jsou například Jen trošku štěstí, Mezi námi děvčaty , Chapter 27, Bobby.
Filmy, v kterých hr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.